Наші сувеніри зможуть стати оригінальними подарунками з будь-якого приводу!

Ми раді бачити вас у нашому магазині. Наша компанія протягом тривалого часу займається продажем оригінальних виробів із різних матеріалів, а саме дерева, пластмаси, тканини, багатьох інших. Ця продукція зможе стати сюрпризом для будь-якого іменинника.

Найкращі пропозиції для вас

Асортиментний ряд ми наповнили різноманітними пропозиціями, а саме: приладдям із дерева для кухні, штучними ялинками, автомобільними аксесуарами, дитячими іграшками з Китаю, карпатськими сувенірами, біжутерією. Також у нас можна буде придбати оригінальний одяг, гарні банти. Наші товари ви можете купити як для особистого користування, так і на презент. Краще якісніше подарунки на просторах інтернету вам складно буде знайти.

Всі товари не тільки наділені естетичними якостями, вони можуть бути ще й корисними. Наприклад, у дерев'яних кошиках вдасться зберігати фрукти, автомобільні обереги стануть своєрідним захистом у поїздках.

На окрему увагу заслуговують штучні ялинки. Ми їх виготовляємо самі та беремо для цього лише перевірені матеріали, фурнітуру. Можна замовити новорічні дерева від 0,55 до 1,5 метра. Ці ялинки зроблять ваше свято радісніше.

Чому потрібно купувати тут?

Так як ми не один рік працюємо на просторах мережі інтернет, тож можемо пропонувати вам найкращі товари за вигідними цінами. А зробити їх прийнятними у нас вийшло з таких причин:

  • Співпраця безпосередньо з багатьма відомими виробниками. У нашій роботі не передбачені посередники, тому ми не накручуємо ціни.
  • Оскільки у нас немає офісного приміщення, штату співробітників, то такі витрати не включаються до вартості, що дозволяє робити її максимально вигідною для вас. Якщо не вірите в наші слова, то перегляньте каталог.

Наступна причина купити тут – якість. Усі продемонстровані в асортименті товари відмінної якості. Ми для вас у постачальників беремо лише найкращу їхню продукцію, яка перевіряється на шлюб. Крім цього, наші фахівці самостійно перевіряють усі вироби, перш ніж їх відправити до вас. Ще варто відзначити зручну оплату. Наша компанія пропонує різні способи розрахунку: можна перерахувати гроші на картку, сплатити отримуючи. Ми робимо все, щоб вам було приємно тут брати сувеніри.

Наші координати:

Кутський сувенір - інтернет магазин

78665, с. Старі Кути
вул. Перемоги, 42

Карта

+38(067)923-30-74

09:00 - 18:00

close

© 2017—2022 Кутський сувенір - інтернет магазин by RealiTy Web Studio. All rights reserved